Pleiades® Seansından Neler Beklemeliyiz?

Uygulama alan bir danışanın beklediği sonuçlar alınmadığında bu durum ne anlama gelir?

Bir uygulama seansı sonunda danışanın beklediği netice ortaya çıkmadığında sorun uygulamada değildir. Sorun beklentinin kendisindedir. Pleiades® seans uygulaması sonucunda her danışan bu uygulamadan beklediği türden olmasa da “Şifa” alır.

Seans esnasında geri bildirim alınamaması uygulamanın başarısı veya başarısızlığı ile ilgili bir durum değildir. Her danışanın beden enerji meridyen sistemi birbirinden farklıdır ve bedenlerindeki somut tezahürleri de buna doğru orantılı olmaktadır. Bu yüzden her danışanda aynı veya benzer geri bildirimleri almak beklentisine girmememiz yerinde bir yaklaşım olacaktır.

Pleiades® uygulamalarının bizleri evrenin temel işleyişine tekrar ve yenilenerek bağlanmamıza olanak tanıdığını deneyimlerimize dayalı olarak bilmekteyiz. Bunu idrak ettiğimizde evrenin bizim neye ihtiyacımız olduğunu ve bunun bize nasıl bir fayda sağlayacağını da bildiğini fark ederiz.

İhtiyacımız olan her zaman ne beklediğimiz ve ne istediğimiz ile aynı olmayabilir. Bazı danışanlar sonuca o kadar bağlanmışlardır ki olana değil sadece olmak istediklerinin olmadığına odaklanırlar. Bu bağlılık ve daralma, süreci bloke edebilir.

Uygulama seansı sürecinde ve seans sonrası süreçlerde etkiler fark edilmeye başlanır. Bu durum bir süreci kapsadığından takip edildiğinde gözlemlenebilir. Uygulama sadece beden, sadece zihin veya sadece ruhsal olarak etki göstermez.

Tüm bu saydıklarımızın bütününü etkiler ve derinden atom altı boyutlara kadar yayılır. Bütünsel bir uygulama olduğu için sonuca değil sürece bakmamız gerektiğini hatırlamak sistemi anlamamıza yardımcı olacaktır.

Videolar

ozcanoflaz.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

ozcanoflaz.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.

2019-03-20T09:49:26+03:00