Aktivasyon Sonrası Dönüşüm Deneyimleri

1. Fiziksel ağrı ve sızıların hissedilmesi. Özellikle kalp, sırt, bel ve boyun bölgelerinde. Bu ağrılara her seviyede hücresel yenilenme başladığından dolayı beden manyetik alanının değişimi sebep olmaktadır ve geçicidir.

2. Nedensiz derin bir üzüntü hali. Bu durum sık görülen geri bildirimler arasındadır. Geçmiş anılara ait duygusal birikimlerin çözülmeye başlamasının belirtileridir. Bu duyguları taşımaya alışan bedenin artık bu duyguları serbest bırakmasından ortaya çıkan bir durumdur. Aynı yeni bir eve taşındığınızda geçmişte yaşadığınız evin özlemini çekmeniz gibidir. Ancak bu duyguda geçicidir.

3. Nedensiz ağlamak. Bu durum da yukarıdaki belirtinin devamıdır. Nedensiz gelen ağlama ile duygusal blokajların bedenden akıtılmasıdır.

4. Meslek hayatınızda ani değişimlerin olması. Duygusal bağımlılık ve blokajlarınızın çözülmesi, sizin de bilinç boyutunda değişim göstermenize sebep olur. Bu durum da hayatınızda yenilenme ve kendi doğanıza uygun yeni meslekleri keşfetme sürecinizdir.

Eğer mesleğinizi bir korku veya bağımlılıktan dolayı seçtiyseniz bu duygular çözüldüğü için yeni yaşam yolunuzu keşfetmeye başlarsınız.

5. Aile bağlarının zayıflaması hissi. Duygusal dönüşüm geçirdiğinizden dolayı eski bağımlılıklarınız da ortadan kalkmaya başlar, ailenize ve çevrenize karşı bağımlılıklarınız çözüldüğü için sanki onlardan kopuyormuş hislerini deneyimlersiniz.

Ancak bu sürecin sonunda bağımlılığa dayanmayan daha sıkı ve yeni bağlar oluşturmaya başlarsınız. Aslında kopma hissi ailenize ve çevrenize karşı değil bağımlılıklarınıza karşıdır. Ancak bunu siz çevrenizden uzaklaşıyormuş hislerini yaşayarak tecrübe edersiniz.

6. Uyku düzeninde bozukluklar. Yeniden yapılandırma sürecinde bedenin uyanışa geçmesi ile beraber geceleri aniden uyanabilirsiniz. Genelde gece 3-5 gibi uykudan uyanıp uyuyamayabilirsiniz.

Yenilenen bedeniniz hormonal dengeyi kurmaktadır. Daha önce zihinsel olarak kullandığımız bedenimizin kendi zekasına göre kendini yeniden programlama zamanı gelmiştir. Bu süreç de geçicidir.

Uyandığınızda bunun için endişe etmek yerine başka bir şeyler yapabilirsiniz.

7. Rüyalarda değişimler. Bu rüyalar, yaratıklar tarafından kovalanma, savaşlar, kıyamet vb. senaryolar içerebilir. Bu durum zihnimize bugüne kadar yüklenen bilinçaltı kodlarının açığa çıkmasıdır ki bilinçaltı bu şekilde kendini açığa vurur.

Eski duygusal enerji kalıplarının bizi terk etmesi sürecinde bilinçaltı mahzenimizde gizli olan korkularımızın dışavurumundan başka bir şey değildir. Bu süreç de geçicidir.

8. Yorgunluk hissi ve boşluk hissi. Bu durum da en sık görülen geri bildirimlerdendir. Bilincimizin genişlemeye başlaması ile beraber bedenimizin bundan geri kalmasından kaynaklanır.

Kendimizi boşlukta veya iki dünya arasında kalmış gibi hissedebiliriz. Bilincimiz uyumlanma sürecinde bedenimizden daha hızlı ivme kaydettiği için bu durum da gayet normaldir.

Bedenimiz yeniden yapılanma sürecinde kendini yorgun hissedebilir. Bu durumlarda en faydalı şey kendimizi doğaya bırakmak ve doğada vakit geçirmektir.

9. Yalnızlık hissinin artması. Yalnızlık duygusu hissedebilirsiniz ve hatta diğer insanlar arasında bile. Kalabalıktan kaçmak isteyebilirsiniz. Bu durum da sık görülen geri bildirimler arasındadır.

Bugüne kadar çevrenizle olan iletişiminiz bilinç seviyenizle doğru orantılı olduğundan, bilincinizin genişlemesiyle beraber aynı sohbetler size zevk vermeyebilir. Yalnız kalma isteğiniz artar. Aynı zamanda bilincinizin potansiyelini açma fırsatı da doğmuş olacaktır. Artık hayatınız ve çevreniz yenilenmeye başlama aşamasındadır.

10. Neşe ve coşkunun yitirilmesi. Kendinizi tümüyle isteksiz, tutkusuz ve neşesiz hissedebilirsiniz. Bu durum aynı bir bilgisayarı fazla çalıştıktan sonra dinlenmeye bırakmak gibidir. Bilinç ve beden dengesinin kurulmaya başlama aşamasında enerjiniz geri çekilir ve yapılanma sürecine girilir. Bu durum da geçicidir.

Yukarıda saydığımız belirtilerin dışında fiziksel olarak yaşanan, ruhsal olarak deneyimlenen ve her insan profiline göre değişen birçok geri bildirim alınmaktadır.

Ancak bunlar bireylerin kendi yaşam tarzları ve geçmiş deneyimleri ile doğru orantılı olup birbirlerine benzemediği için bunlara değinmeyeceğiz. Çünkü bunlar özel deneyimler olup gereklilik teşkil etmemektedir.

​Ancak yukarıda saydığımız belirtileri genel belirtiler sınıfına sokmakta fayda görüyoruz. En azından yaşadığınız deneyimlerin neden olduğunu bilirseniz kendinize bu süreçte yardımcı olma şansınız da artacaktır.

Videolar

ozcanoflaz.pleiades.com.tr sitesinde yayınlanan eğitim, aktivasyon, paylaşım, uygulama veya makalelerin hiçbiri hekiminizin size tavsiye ettiği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

ozcanoflaz.pleiades.com.tr hastalık teşhisinde ve tedavide bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya hekiminizin tedavisine müdahale etmez. Hekiminizin önerdiği ilaçları kullanıyorsanız tavsiyelere uymalısınız.

Sitemizdeki tüm uygulamalar hiçbir şekilde tedavi ve teşhis amaçlı değildir.Hiçbir şekilde hastalıklar için garanti verilemez.

Sitemizdeki tüm faaliyetler farkındalık, idrak ve anlayışın gelişmesi ve insanın kendi öz varlığını keşfetmesi amaçlıdır.

2019-03-20T10:14:18+03:00